Adres:

ul. Łężna 16 woj. Śląskie 43-502 Czechowice dziedzice

Uszkodzenie uszczelki pod głowicą to zmora wielu kierowców. Jej wymiana jest jednak konieczna, ponieważ jazda z zepsutą uszczelką może doprowadzić nawet do zatarcia silnika, a w konsekwencji konieczności jego remontu. Aby uniknąć dużego wydatku, w przypadku pojawienia się niepokojących objawów, takich jak nierówna praca silnika czy obecność oleju w układzie chłodzenia, warto sprawdzić szczelność głowicy. Można to zrobić łatwo i szybko, wykorzystując testery szczelności uszczelek głowicy dostępne w naszej ofercie.

Zestaw do sprawdzania szczelności głowicy – samodzielnie sprawdź szczelność uszczelki

W naszym sklepie znajdziesz szeroki wybór zestawów do sprawdzania szczelności głowicy, dzięki którym samodzielnie przeprowadzisz ten proces. W ich skład wchodzą wszystkie niezbędne elementy, w tym adaptery, które umożliwiają dopasowanie przyrządu do różnych marek i modeli pojazdów z silnikami benzynowymi i Diesla. Do niektórych zestawów dołączona jest wygodna walizka, która ułatwia przechowywanie i transport.

Wykonanie testu szczelności głowicy za pomocą naszych testerów jest bardzo proste. Ich zasada działania opiera się na pomiarze zawartości CO2 (dwutlenku węgla) w układzie chłodzenia. Płyn reakcyjny w komorze testera wchodzi w reakcję z gazami znajdującymi się w układzie chłodzenia. Jeżeli zawartość dwutlenku jest większa niż powinna, płyn zmienia barwę, co świadczy o uszkodzeniu uszczelki.

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą testerów szczelności głowicy. Nie masz pewności, który zestaw wybrać? Zadzwoń lub napisz do nas, a chętnie pomożemy Ci w doborze odpowiedniego produktu.

Aktywne filtry

Nowa rejestracja konta

Posiadasz już konto?
Zaloguj się lub zresetuj hasło