Adres:

ul. Łężna 16 woj. Śląskie 43-502 Czechowice dziedzice
Blokada rozrządu Mercedes: 1.8 R4 CDI, 2.1 R4 CDI, 2.2 CDI

W naszej sklepie znajdziesz blokady rozrządu Mercedes. To narzędzia, które umożliwiają prawidłową wymianę paska lub łańcucha rozrządu w silniku bez ryzyka jego uszkodzenia. Zaopatrzysz się u nas w blokady rozrządu do wszystkich najpopularniejszych modeli Mercedesów: klasy A, B, C, M, S, CLA, GLK, GLS, Sprinter, Vito czy Viano. Poszczególne zestawy pozwalają na pracę z wieloma modelami.

Do zakupów w naszym sklepie zapraszamy zarówno właścicieli warsztatów samochodowych obsługujących Mercedesy, jak i posiadaczy samochodów tej marki, którzy chcą samodzielnie podjąć się wymiany napędu rozrządu. W przypadku problemów z wyborem odpowiedniego produktu prosimy o kontakt – chętnie pomożemy dokonać najlepszego wyboru. Ponadto w naszym sklepie znajdziesz blokady rozrządu Audi, VW, Skoda oraz do aut wielu innych marek.

Mercedes – synonim wygody w świecie motoryzacji

Mercedes to niezwykle popularna marka samochodów. Produkowane są pod nią auta osobowe, dostawcze i ciężarowe oraz autobusy. Pojazdy z charakterystyczną trójramienną gwiazdą, którą doskonale rozpoznają nawet osoby nieinteresujące się motoryzacją, dla wielu osób są synonimem komfortu i elegancji w świecie motoryzacji.

Historia koncernu rozpoczęła się jeszcze w XIX wieku, gdy w latach 80. w południowych Niemczech swoje spółki założyli Karl Benz i Gottlieb Daimler. Oficjalnie połączyły się one jednak dopiero w 1926 roku. Obecnie pod marką Mercedes produkowane są samochody dla kierowców o różnych potrzebach: od aut osobowych z serii A, E, C czy S przez SUV-y i crossovery H247, X254 czy X167 po pojazdy dostawcze Vito i Sprinter. 

Aktywne filtry

Nowa rejestracja konta

Posiadasz już konto?
Zaloguj się lub zresetuj hasło