Adres:

ul. Łężna 16 woj. Śląskie 43-502 Czechowice dziedzice
Blokada rozrządu Ford, Mazda: Focus 1.6 16V, 2.0 EcoBoost

Ford i Mazda to dwa ściśle powiązane przedsiębiorstwa motoryzacyjne. Przez wiele lat amerykański koncern był głównym udziałowcem japońskiego producenta, a obecnie obie firmy wciąż ze sobą współpracują. W wyniku tego samochody obu marek charakteryzują się pewnymi podobieństwami konstrukcyjnymi, na przykład w zakresie silników.

W naszym sklepie znajdziesz blokady rozrządu Ford i Mazda przeznaczone do większości najpopularniejszych modeli obu marek. Oferowane zestawy obejmują wszystkie elementy nieodzowne do wymiany paska lub łańcucha rozrządu. Jeśli masz problem z wyborem najlepszego produktu, skontaktuj się z nami, a pomożemy Ci dokonać optymalnego wyboru. Szukasz narzędzi do samochodu innej marki? Sprawdź naszeblokady rozrządu Volvo czy Saab.

Blokada rozrządu Ford

Ford to czołowy amerykański producent samochodów. Jego założyciel, Henry Ford, uważany jest za jednego z ojców motoryzacji. Obecnie firma oferuje różne rodzaje pojazdów. W Polsce chętnie kupowane są takie modele, jak osobowy Focus, crossover Puma, SUV Kuga czy dostawczy Transit. Dostępna w naszym sklepie blokada rozrządu Ford umożliwia bezpieczną wymianę napędu rozrządu w wymienionych i innych modelach amerykańskiego producenta. Oferujemy między inny blokadę rozrządu do Focusa z silnikiem 1.6 16V.

Blokada rozrządu Mazda

Mazda to japońskie przedsiębiorstwo założone w 1920 roku. Działalność w branży motoryzacyjnej zaczynało od konstruowania pojazdów trójkołowych na początku lat 30., a tworzenie aut z prawdziwego zdarzenia rozpoczęło dopiero po II wojnie światowej. Współcześnie koncern koncentruje się na produkcji samochodów osobowych. Blokada rozrządu Mazda dostępna w naszym sklepie pozwoli Ci szybko i łatwo wymienić napęd rozrządu w takich modelach, jak 3, 5 czy 6.

Aktywne filtry

Nowa rejestracja konta

Posiadasz już konto?
Zaloguj się lub zresetuj hasło