Adres:

ul. Łężna 16 woj. Śląskie 43-502 Czechowice dziedzice
Blokada rozrządu Toyota, Honda, Suzuki, Subaru, Lexus, Isuzu

Blokady rozrządu do samochodów japońskich

Japońskie samochody cieszą się w Polsce dużą popularnością. Jeśli prowadzisz serwis aut japońskich lub masz auto z Kraju Kwitnącej Wiśni i samodzielnie wykonujesz przy nim naprawy, zapoznaj się z naszą ofertą blokad rozrządu do samochodów japońskich. Dzięki nim szybko i łatwo wymienisz napęd rozrządu w silniku. Zapewniamy zestawy przeznaczone do pojazdów marek Toyota, Honda, Suzuki, Subaru, Lexus i Isuzu. Szukasz narzędzi do samochodów innych marek? W naszej ofercie znajdziesz m.in. blokady rozrządu Hyundai i Kia.

Blokada rozrządu Toyota

Toyota to najlepiej sprzedająca się marka samochodów na świecie. Swoją popularność zawdzięcza w dużej mierze długowieczności swoich pojazdów. W Polsce chętnie wybierane są takie modele marki Honda, jak „osobówki” Corolla i Yaris czy SUV-y i crossovery C-HR, RAV4 i Yaris Cross. Jeśli potrzebujesz wymienić napęd rozrządu w jednym z tych lub innych samochodów tego japońskiego producenta, nasza blokada rozrządu Toyota pozwoli Ci to zrobić w profesjonalny sposób.

Blokada rozrządu Honda

Honda to producent samochodów i największy na świecie producent silników. Firma zaczęła działalność w branży od produkcji „dostawczaków” w latach 60., by w kolejnych dekadach stać się jednym z największych koncernów motoryzacyjnych na świecie. Najbardziej ikonicznym modelem marki jest Civic, produkowany od 1974 roku. Dostępna w naszej ofercie blokada rozrządu Honda pozwoli Ci wymienić napęd rozrządu w różnych autach tego producenta.

Blokada rozrządu Suzuki

Suzuki to producent samochodów, motocykli i silników z ponad 100-letnią historią. Pierwszy model o nazwie Suzulight powstał w 1955 roku. Obecnie największą popularnością cieszą się SUV-y i crossovery tej marki, takie jak Vitara, SX4 S-Cross czy Ignis, oraz samochody miejskie, ze Swift na czele. Jeśli prowadzisz serwis Suzuki lub masz auto tej marki, nasza blokada rozrządu Suzuki zapewni Ci możliwość łatwej wymiany napędu rozrządu w autach tego producenta.

Blokada rozrządu Subaru

Subaru to kolejne japońskie przedsiębiorstwo, które rozpoczęło produkcję aut po II wojnie światowej. Najsłynniejszym modelem marki jest Impreza, która zadebiutowała w 1993 roku. W jej usportowionej wersji sukcesy w rajdach WRC święcił Colin McRae. Inne popularne modele marki to Outback, Forester czy Legacy. Nasza blokada rozrządu Subaru pozwoli Ci wymienić napęd rozrządu w tych i innych samochodach tej japońskiej firmy. 

Blokada rozrządu Lexus

Lexus to marka luksusowych samochodów osobowych utworzona przez Toyotę w 1989 roku, by konkurować z takimi pojazdami, jak BMW serii 7 czy Mercedes klasy S. Obejmuje różne rodzaje aut: od sedanów IS, ES czy LS przez crossovery i SUV-y NX i UX po samochody sportowe RC i LC. Blokada rozrządu Lexus dostępna w naszym sklepie umożliwi Ci szybką i łatwą wymianę paska lub łańcucha rozrządu w wielu popularnych modeli tej marki.

Blokada rozrządu Isuzu

Isuzu to jedno z najstarszych japońskich przedsiębiorstw motoryzacyjnych. Specjalizuje się w produkcji samochodów dostawczych, ciężarówek i autobusów, ale oferuje także samochody osobowe: SUV-a MU-X i pickupa D-Max. Jeśli potrzebujesz wymienić napęd rozrządu w jednym z tych aut, dostępna w naszym sklepie blokada rozrządu Isuzu pozwoli Ci przeprowadzić ten proces łatwo, szybko i bez niepotrzebnego stresu.

Aktywne filtry

Nowa rejestracja konta

Posiadasz już konto?
Zaloguj się lub zresetuj hasło