Adres:

ul. Łężna 16 woj. Śląskie 43-502 Czechowice dziedzice
Blokada rozrządu Citroen, Peugeot: C5 2.0 16V, 406 1.8 16V

Prowadzisz serwis samochodów francuskich? Jesteś miłośnikiem motoryzacji znad Loary? W naszym sklepie znajdziesz blokady rozrządu Citroen i Peugeot. To profesjonalne narzędzia umożliwiające zablokowanie koła wałka rozrządu i koła wału korbowego, a w efekcie pozwalające na łatwą i bezpieczną wymianę paska lub łańcucha rozrządu. Zestawy dostępne w naszym sklepie zawierają wszystkie niezbędne elementy. Pakowane są w solidne walizki, dzięki którym nie zgubisz żadnej części.

Zapoznaj się z naszym asortymentem blokad rozrządu Peugeot i Citroen i wybierz zestaw dla siebie. Nie wiesz, na który się zdecydować? Skontaktuj się z nami – chętnie pomożemy w doborze optymalnego narzędzia. Potrzebne Ci narzędzie do samochodów innych marek? W naszym sklepie dostępne są również blokady rozrządu Opel czy Renault.

Blokada rozrządu Citroen

Citroen to producent samochodów z siedzibą w Paryżu działający od 1919 roku. Obecnie oferuje zarówno auta osobowe, jak i dostawcze. Poza tym buduje pojazdy wykorzystywane w wyścigach i rajdach. Blokada rozrządu Citroen dostępna w naszej ofercie pozwoli Ci wymienić napęd rozrządu w wielu popularnych modelach tej francuskiej marki, takich jak Berlingo, C1, C2, C3, C4, C5, C-Elysee, DS3 czy DS4.

Blokada rozrządu Peugeot

Peugeot to firma założona w Sochaux przeszło 200 lat temu, w 1810 roku. Zajmuje się produkcją pojazdów mechanicznych od końca XIX wieku. Obecnie oferuje zarówno samochody osobowe, jak i dostawcze, a także motocykle i skutery. Nasze blokady rozrządu Peugeot umożliwią Ci prace z tym elementem silnika w wielu popularnych modelach tej francuskiej marki, takich jak 206, 207, 307, 407 czy 3008.

Aktywne filtry

Nowa rejestracja konta

Posiadasz już konto?
Zaloguj się lub zresetuj hasło