Adres:

ul. Łężna 16 woj. Śląskie 43-502 Czechowice dziedzice
Blokada rozrządu Volvo: 2.4 D5 VME, 2.0 D2/D3/D4/D5, 1.6 D/DI/TD

W naszym sklepie zaopatrzysz się w blokady rozrządu Volvo. To narzędzia, które umożliwiają wymianę paska lub łańcucha rozrządu bez ryzyka uszkodzenia silnika. Oferowane zestawy zawierają wszystkie elementy potrzebne do bezpiecznej wymiany napędu rozrządu w wielu najpopularniejszych modelach Volvo, zarówno produkowanych obecnie (S60, V60 czy XC60), jak i już wycofanych z produkcji, takich jak S80, V40 czy V70.

Do zapoznania się z naszą ofertą zapraszamy zarówno właścicieli serwisów marki Volvo, jak i posiadaczy auta tej marki. Jeśli nie wiesz, na jaki zestaw blokad rozrządu Volvo się zdecydować, skontaktuj się z nami, a chętnie pomożemy Ci dokonać najlepszego wyboru. Szukasz narzędzi do samochodów innych marek? Oferujemy m.in. blokady rozrządu Jeep, Dodge i Chrysler.

Volvo – bezpieczeństwo przede wszystkim

Samochody Volvo kojarzą się przede wszystkim z bezpieczeństwem. To właśnie ono przyświecało Assarowi Gabrielssonowi i Gustavowi Larsonowi, założycielom firmy, przy projektowaniu swojego pierwsze auta, Volvo ÖV 4, którego produkcja rozpoczęła się w 1927 roku. Od tego momentu koncern Volvo rozszerzył swoją działalność na produkcję pojazdów użytkowych, maszyn budowlanych i rolniczych czy silników, stale wprowadzając na rynek nowe modele „osobówek”.

Zmieniło się to w 1999 roku, kiedy koncern wydzielił przedsiębiorstwo Volvo Car Corporation zajmujące się produkcją aut osobowych i sprzedał je grupie Ford. Amerykanie byli jego właścicielem przez nieco ponad dekadę, bo w 2010 roku w wyniku problemów finansowych odsprzedali je chińskiemu koncernowi Geely. Wbrew obawom po przejęciu przez azjatycką firmę marka Volvo przetrwała, a nawet dostała drugie życie.

Aktywne filtry

Nowa rejestracja konta

Posiadasz już konto?
Zaloguj się lub zresetuj hasło