Adres:

ul. Łężna 16 woj. Śląskie 43-502 Czechowice dziedzice
Ściągacze zawieszenia Ford, Mazda – do tulei i sworzni wahacza

Ściągacze zawieszenia Ford i Mazda

Prowadzisz serwis Forda i Mazdy? A może masz samochód jednego z tych producentów i planujesz prace przy zawieszeniu? Zapoznaj się z naszą ofertą. Zaopatrzysz się u nas w ściągacze zawieszenia Ford i Mazda. To profesjonalne narzędzia, które znacząco ułatwiają montaż i demontaż tulei metalowo-gumowych i sworzni bez konieczności zdejmowania wahacza.

W naszym asortymencie znajdziesz ściągacze przeznaczone do większości popularnych modeli Forda i Mazdy. Nasza oferta obejmuje między innymi ściągacz tulei do Forda Mondeo Mk4. Poza tym oferujemy modele przeznaczone do montażu i demontażu tulei w takich autach tego amerykańskiego producenta, jak Puma, Ka, Kuga czy C-Max. Jeśli chodzi o Mazdę, to zapewniamy ściągacze do modeli 3, 5 czy 6.

Zapraszamy do szczegółowego zapoznania się z naszą ofertą ściągaczy zawieszenia Ford i Mazda. Nie wiesz, jaki produkt będzie najodpowiedniejszy? Zadzwoń lub napisz do nas, a pomożemy Ci dokonać optymalnego wyboru. Szukasz narzędzi do aut innych marek? W naszym sklepie znajdziesz także ściągacze zawieszenia Jeep czy Land Rover. Zachęcamy do zakupów.

Aktywne filtry

Nowa rejestracja konta

Posiadasz już konto?
Zaloguj się lub zresetuj hasło