Adres:

ul. Łężna 16 woj. Śląskie 43-502 Czechowice dziedzice
Blokada rozrządu Fiat, Alfa Romeo, Lancia: 1.4 8V, 1.6 16V

Blokady rozrządu FIAT, Alfa Romeo, Lancia

W każdym warsztacie samochodów włoskich oraz garażu posiadacza auta znad Tybru, który samodzielnie wykonuje jego naprawy, przydadzą się blokady rozrządu FIAT, Alfa Romeo i Lancia. To narzędzia, dzięki którym można wymienić napęd rozrządu w bezpieczny sposób, bez ryzyka uszkodzenia silnika.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą blokad rozrządu do aut włoskich. Potrzebujesz podobnego narzędzia do samochodów innych marek? W innych kategoriach w naszym sklepie znajdziesz m.in.blokady rozrządu Toyota, Honda czy Suzuki.

Blokada rozrządu FIAT

FIAT to marka obecna w Polsce już od czasów PRL-u. Dziś samochody tego włoskiego producenta, takie jak 500, Panda czy Ducato, również są chętnie wybierane przez polskich kierowców. Nasza blokada rozrządu FIAT pozwoli Ci wymienić napęd rozrządu w wielu popularnych modelach tej marki, w tym z silnikiem 1.4 8V.

Blokada rozrządu Alfa Romeo

Przedsiębiorstwo Alfa Romeo słynie z produkcji samochodów sportowych, luksusowych i wyścigowych. Oferuje jednak także zwykłe „osobówki” i crossovery. Chcesz wymienić napęd rozrządu w aucie tej marki? Dostępna w naszej ofercie blokada rozrządu Alfa Romeo pozwoli Ci zrobić to w łatwy i bezpieczny sposób.

Blokada rozrządu Lancia

Lancia to włoski producent samochodów osobowych, sportowych i wyścigowych będący własnością FIAT-a od 1969 roku. Obecnie flagowym modelem marki jest Ypsilon, ale w planach są kolejne. Jeśli masz Lancię lub prowadzisz serwis obsługujący auta tej marki, na pewno przyda Ci się blokada rozrządu Lancia dostępna w naszym sklepie.

Aktywne filtry

Nowa rejestracja konta

Posiadasz już konto?
Zaloguj się lub zresetuj hasło