Adres:

ul. Łężna 16 woj. Śląskie 43-502 Czechowice dziedzice
Blokada rozrządu Opel, Chevrolet, Saab: 1.4, 1.6, 2.0 CTDI

Blokady rozrządu Opel, Chevrolet, Saab

Prowadzisz warsztat specjalizujący się w naprawie i serwisowaniu aut marek Opel, Chevrolet lub Saab? A może jeździsz samochodem jednego z tych producentów? W naszym sklepie zaopatrzysz się w blokady rozrządu Opel, Chevrolet i Saab. Dzięki nim wymienisz pasek lub łańcuch rozrządu w autach tej marki szybki i łatwy sposób.

Oferujemy blokady rozrządu przeznaczone do wielu popularnych modeli marek Opel, Chevrolet i Saab. Nasze zestawy składają się ze wszystkich elementów niezbędnych do przeprowadzenia wymiany paska lub łańcucha rozrządu. Jeśli masz problem z wyborem odpowiedniego produktu, skontaktuj się z nami, a pomożemy Ci dokonać najlepszego wyboru. Ponadto w naszym sklepie znajdziesz blokady rozrządu Renault, Nissan czy Dacia.

Blokada rozrządu Opel

Opel to niemiecki producent samochodów, który rozpoczął działalność jeszcze w XIX wieku. Pod koniec lat 20. XX wieku znalazł się w rękach amerykańskiego koncernu motoryzacyjnego General Motors, który w 2007 roku, po 88 latach, sprzedał go francuskiej Groupe PSA. Obecnie właścicielem marki jest międzynarodowy konglomerat Stellantis powstały z połączenia Groupe PSA i włosko-amerykańskiej spółki Fiat Chrysler Automobiles.

Pod marką Opel wyprodukowano wiele popularnych modeli aut osobowych, takich jak Corsa, Astra, Zafira, Vectra czy Insignia. Przedsiębiorstwo produkuje także samochody dostawcze, z Vivaro i Movano na czele. W naszym sklepie znajdziesz blokady rozrządu pasujące do wielu modeli marki Opel, takich jak Astra 1.4 i 1.6 16V czy Insignia 2.0 CTDI.

Blokada rozrządu Chevrolet

Chevrolet to amerykański producent samochodów osobowych z Detroit działający od 1911 roku. Firma została założona przez szwajcarskiego kierowcę wyścigowego Louisa Chevroleta i amerykańskiego pioniera motoryzacji Williama „Billy’ego” C. Duranta. Chevrolet był przez wiele lat obecny w Polsce – samochody tej firmy produkowano w naszym kraju jeszcze przed II wojną światową – ale kilka lat temu całkowicie zniknął z Europy.

Choć obecnie Chevrolet specjalizuje się w produkcji SUV-ów i crossoverów na rynek amerykański, po naszych drogach wciąż jeździ jednak sporo aut tej marki. Popularne modele to Nubira, Captiva, Cruze, Aveo czy Epica. W naszej ofercie znajdziesz blokady rozrządu Chevrolet, dzięki którym bez problemu wymienisz paski i łańcuchy rozrządu w różnych autach tej marki.

Blokada rozrządu SAAB

SAAB to były szwedzki producent samochodów powstały po II wojnie światowej jako spółka przedsiębiorstwa lotniczego SAAB. Pierwszym modelem wyprodukowanym pod tą marką był Saab 92 z 1949 roku. Pod koniec XX wieku przedsiębiorstwo popadło jednak w kłopoty finansowe i marka ostatecznie upadła – w 2015 roku produkująca sprzęt wojskowy Saab Group zabroniła jej używania do produkcji samochodów firmie NEVS, która wykupiła majątek SAAB-a kilka lat wcześniej. 

Po polskich drogach wciąż jeździ jednak sporo SAAB-ów. To przede wszystkim modele 9-5 i 9-3, produkowane odpowiednie do 2012 i 2015 roku. Jeśli potrzebujesz wymienić napęd rozrządu w jednym z tych samochodów, w naszej ofercie dostępna jest blokada rozrządu SAAB, która pozwoli Ci łatwo i bezpiecznie przeprowadzić ten proces.

Aktywne filtry

Nowa rejestracja konta

Posiadasz już konto?
Zaloguj się lub zresetuj hasło