Adres:

ul. Łężna 16 woj. Śląskie 43-502 Czechowice dziedzice
Blokada rozrządu Jeep, Dodge, Chrysler: 2.2, MultiAir II Turbo

Blokady rozrządu Jeep, Dodge, Chrysler

Prowadzisz warsztat samochodów amerykańskich? Masz samochód zza oceanu i lubisz przy nim majsterkować? W naszej ofercie znajdziesz blokady rozrządu Jeep, Dodge i Chrysler. To narzędzia niezbędne podczas wymiany paska lub taśmy rozrządu. Ich zastosowanie gwarantuje, że naprawa zostanie przeprowadzona w prawidłowy sposób.

Asortyment naszego sklepu obejmuje blokady rozrządu przeznaczone do wielu popularnych amerykańskich modeli, takich jak Jeep Patriot, Compass i Renegade, Dodge Caliber czy Chrysler Delta. Oferowane zestawy zapakowaliśmy w solidne walizki, które ułatwiają ich przechowywanie i transport. Szukasz narzędzi do aut innych marek? Nasz asortyment obejmuje m.in. blokady rozrządu Ford czy Chevrolet.

Jeep, Dodge, Chrysler – klasyki amerykańskiej motoryzacji

Jeep, Dodge i Chrysler należą do najbardziej rozpoznawanych amerykańskich marek samochodów. Obecnie wszystkie należą do międzynarodowego koncernu Stellantis. Słysząc nazwę Jeep, wielu osobom przychodzi do głowy samochód doskonale przystosowany do jazdy w terenie. To oczywiście dobre skojarzenie, ale warto wiedzieć, że pod tą marką produkowane są także pickupy i SUV-y.

Dwa wymienione rodzaje pojazdów są charakterystyczne także dla marki Dodge. Najbardziej kojarzy się ona jednak z muscle carami, pojazdami o wyjątkowo wysokich osiągach. Sztandardowym modelem jest Dodge Challenger. Najmniej znany na polskim rynku jest Chrysler. I nic dziwnego, bo w Europie auta tej marki są oznaczone logiem Lancii. Na rynku amerykańskim minivany Chryslera cieszą się jednak sporą popularnością.

Aktywne filtry

Nowa rejestracja konta

Posiadasz już konto?
Zaloguj się lub zresetuj hasło