Adres:

ul. Łężna 16 woj. Śląskie 43-502 Czechowice dziedzice
Blokada rozrządu Hyundai, Kia: 1.1, 1.4, 1.5, 1.6, 1.7 CRDi

Koreańskie samochody stają się coraz popularniejsze w Polsce. Po naszych drogach jeździ coraz więcej „osobówek” i SUV-ów Hyundaia i Kii. Jeśli prowadzisz serwis samochodów koreańskich lub masz samochód z tego kraju, zapoznaj się z naszą ofertą. Zapewniamy blokady rozrządu Hyundai i Kia, dzięki którym łatwo i bezpiecznie wymienisz napęd rozrządu w wielu modelach tych koreańskich marek. Potrzebujesz narzędzi do samochodów innych producentów? W naszym sklepie znajdziesz także blokady rozrządu FIAT, Alfa Romeo czy Lancia.

Blokady rozrządu Hyundai

Hyundai to największy południowokoreański producent samochodów. Firma została założona w 1947 roku jako przedsiębiorstwo budowlane, ale szybko zaczęła działać w innych branżach. Pierwszy samodzielny pojazd Hyundaia trafił na rynek w 1974 roku. W kolejnych dekadach firma stała się jednym z największych koncernów motoryzacyjnych na świecie.

W Europie popularne są zarówno klasyczne osobówki Hyundaia, takie jak i20 czy i30, jak też SUV-y i crossovery, na przykład Tucson i Kona. W naszym sklepie znajdziesz blokady rozrządu Hyundai, które pozwolą Ci łatwo i szybko wymienić pasek lub łańcuch rozrządu w tych i innych modelach tego południowokoreańskiego producenta.

Blokady rozrządu Kia

Kia to kolejny znany południowokoreański producent samochodów. Działa od 1944 roku, a w 1999 roku, w wyniku narastających kłopotów finansowych, wszedł fuzję z Hyundaiem. Wiele modeli Kii, takich jak Niro, Sportage, Ceed, Picanto czy Stonic, cieszy się dużą popularnością wśród polskich kierowców. Chcesz wymienić napęd rozrządu w jednym z tych aut? W naszym sklepie zaopatrzysz się w blokady rozrządu Kia, dzięki którym zrobisz to bez większego problemu.

Obecnie nie posiadamy w sprzedaży produktu tej kategorii

Sprawdź produkty w kategorii nadrzędnej

Nowa rejestracja konta

Posiadasz już konto?
Zaloguj się lub zresetuj hasło