Adres:

ul. Łężna 16 woj. Śląskie 43-502 Czechowice dziedzice
Blokada rozrządu Audi, VW, Seat, Skoda: Golf 1.4 16V, A6 C5 2.4

Blokady rozrządu Audi, Volkswagen, Seat, Skoda

W ofercie naszego sklepu znajdziesz blokady rozrządu VAG, czyli przeznaczone do samochodów należących do grupy Volkswagen. Umożliwiają one zablokowanie koła wałka rozrządu i koła wału korbowego w odpowiedniej pozycji, co pozwala na łatwą i bezpieczną wymianę paska lub łańcucha rozrządu. Ich wykorzystanie pozwala uniknąć przesunięcia kół, a co za tym idzie poważnej awarii podczas uruchomienia silnika.

Zapewniamy szeroki wybór blokad rozrządu VW do wszystkich najpopularniejszych modeli Audi, Volskwagena, Seata i Skody. Oferowane zestawy zawierają wszystkie elementy potrzebne do przeprowadzenia wymiany paska lub łańcucha rozrządu. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą blokad rozrządu VAG. W przypadku problemów z wyborem odpowiedniego produktu zachęcamy do kontaktu – chętnie pomożemy. Szukasz narzędzi do samochodów innych marek? W naszym sklepie dostępne są też blokady rozrządu BMW, Mercedes czy Opel.

Blokada rozrządu Audi

Audi to niemiecka marka samochodów, która należy do koncernu Volskwagen od lat 60. Firma z Ingolstadt jest twórcą wielu innowacyjnych rozwiązań technicznych, takich jak silnik z mechanicznym wtryskiem K-Jetronic czy napęd quattro. Audi specjalizuje się w produkcji aut osobowych o różnych nadwoziach. Nawet podstawowe modele tej marki wyróżniają się elegancją i wysokim komfortem podróżowania. W naszej ofercie dostępna jest między innymi blokada rozrządu do Audi A6 C5 z silnikiem 2.4, która umożliwia wymianę napędu rozrządu w tym popularnym modelu.

Blokada rozrządu Volskwagen

Volskwagen to sztandarowa marka grupy VAG. Jej historia rozpoczęła się w latach 30. XX od Volskwagena Typ 1, czyli popularnego „Garbusa”. To najdłużej (65 lat) i najliczniej (ponad 20 milionów egzemplarzy) produkowany model samochodu w historii motoryzacji. Obecnie pod marką Volskwagen sprzedawane są różne rodzaje samochodów osobowych. Najbardziej rozpoznawalne modele to Polo, Golf czy Passat. W naszym sklepie zaopatrzysz się między innymi w blokadę rozrządu do Golfa z silnikiem 1.4 16V, a więc jednego z najpopularniejszych aut osobowych w Polsce.

Blokada rozrządu Seat

SEAT to najbardziej znane hiszpańskie przedsiębiorstwo zajmujące się produkcją samochodów osobowych. Zostało założone w 1950 roku, a w 1986 roku kontrolę nad firmą z Katalonii przejął koncern Volkswagen. Najbardziej znanym SEAT-em jest Ibiza, której produkcja rozpoczęła się w 1984 roku. W 2017 roku na rynek trafiła jej piąta generacja. W naszej ofercie znajdziesz blokady rozrządu SEAT umożliwiające profesjonalną wymianę paska lub łańcucha rozrządu zarówno w Ibizie, jak i innych popularnych modelach tej hiszpańskie marki, takich jak Leon, Toledo, Altea czy Alhambra.

Blokada rozrządu Skoda

Skoda to czeski producent samochodów osobowych założony w Mladej Boleslavi w 1985 roku. W 1991, po upadku komunizmu, stał się częścią koncernu Volkswagen. „Osobówki” Skody, takie jak Fabia czy Octavia, są niezwykle popularne wśród polskich kierowców. Wyróżniają się funkcjonalnością i estetyką, a jednocześnie atrakcyjną ceną. W naszym sklepie dostępne są blokady rozrządu Skoda pasujące do wielu modeli tej czeskiej marki – zarówno wspomnianych Fabii i Octavii, jak i wielu innych, takich jak Rapid, Roomster, Citigo, Superb czy Yeti.

Aktywne filtry

Nowa rejestracja konta

Posiadasz już konto?
Zaloguj się lub zresetuj hasło