Adres:

ul. Łężna 16 woj. Śląskie 43-502 Czechowice dziedzice
Blokada rozrządu BMW, Mini, Land Rover: N47, N57, M60, M62

Blokady rozrządu BMW, MINI, Land Rover

Szukasz blokady rozrządu BMW, MINI lub Land Rover? W naszym sklepie znajdziesz szeroki wybór zestawów, które zawierają wszystkie elementy niezbędne do łatwej i szybkiej wymiany paska lub łańcucha rozrządu w silniku. Serdecznie zapraszamy do szczegółowego zapoznania się z naszą ofertą. Potrzebujesz narzędzi do samochodów innych marek? W naszej ofercie dostępna jest m.in. blokada rozrządu Mercedes, VW czy Opel.

Blokada rozrządu BMW

Samochody marki BMW są bardzo popularne w Polsce, zwłaszcza gdy mowa o segmencie premium. Kojarzą się z szybkością i luksusem. Blokada rozrządu BMW dostępna w naszym sklepie pozwoli Ci wymienić napęd rozrządu w wielu modelach tej niemieckiej marki. Oferujemy między innymi blokadę rozrządu N47, czyli do silnika spotykanego w BMW serii 1 (E87, E81), 3 (E90/E91/E92/E93) i 5 (E60, E61).

Blokada rozrządu MINI

MINI to brytyjska marka samochodów, która od 1994 roku należy do BMW. Kojarzy się głównie z małymi autami osobowymi, choć obecnie pojazdy tego producenta są znacznie większe i cięższe niż przed przejęciem przez niemiecki koncern. Jeżeli potrzebujesz wymienić napęd rozrządu w samochodzie tej marki, nasza blokada rozrządu MINI pozwoli Ci to zrobić w prosty i bezpieczny sposób.

Blokada rozrządu Land Rover

Producent samochodów Land Rover również pochodzi z Wielkiej Brytanii, ale specjalizuje się w konstruowaniu większych pojazdów. Obecnie pod tą marką produkowane są głównie SUV-y. Blokada rozrządu Land Rover dostępna w naszym sklepie pozwoli Ci bez problemu wymienić napęd rozrządu w popularnych modelach brytyjskiego producenta, takich jak Defender i Freelander.

Aktywne filtry

Nowa rejestracja konta

Posiadasz już konto?
Zaloguj się lub zresetuj hasło