Adres:

ul. Łężna 16 woj. Śląskie 43-502 Czechowice dziedzice

W naszym asortymencie znajdziesz ściągacze sprężyn amortyzatorów stosowane do demontażu i montażu sprężyn amortyzatora osi przedniej i tylnej. Zapewniamy modele przeznaczone do samochodów wielu najpopularniejszych marek, takich jak Volkswagen, Mercedes, BMW, Opel, Audi, Fiat, Peugeot, Renault, Honda, Volvo i wielu innych. Dzięki tak bogatej ofercie możemy zagwarantować, że znajdziesz u nas produkt dopasowany do swojego samochodu lub potrzeb Twojego warsztatu.

Oferowane zestawy ściągaczy do sprężyn amortyzatorów składają się z dwóch kompletów zacisków sprężynowych i kompresora teleskopowe. Pakowane są w solidne walizki, co ułatwia ich przechowywanie i transport. Nie wiesz, jaki ściągacz sprężyn amortyzatorów będzie najlepszym wyborem? Skontaktuj się z nami, a nasi doradcy chętnie pomogą Ci w doborze idealnego produktu do Twoich potrzeb. Sprawdź również nasześciągacze do sworzni oraz tulei wahacza i tylnej belki.

Do czego służą sprężyny amortyzatora i kiedy trzeba je wymienić?

Sprężyny to bardzo ważne części amortyzatorów. Ich zadaniem jest tłumienie drgań powstających podczas jazdy po nierównej nawierzchni. Są produkowane ze zwiniętej stali, a zazwyczaj dodatkowo powlekane powłoką ochronną, dzięki czemu charakteryzują się wysoką wytrzymałością i czynniki zewnętrzne, nie psując się zbyt często.

Zdarza się jednak, że w wyniku długotrwałego działania szkodliwych czynników (piasku, kamieni czy soli drogowej) dochodzi do zniszczenia powłoki ochronnej sprężyn amortyzatorów i pojawienia się ogniska rdzy, co doprowadza do ich pęknięcia. W takim przypadku niezbędna jest ich wymiana. Aby wykonać ją prawidłowo, najlepiej zastosować ściągacze sprężyn amortyzatorów dostępne w naszym sklepie.

Aktywne filtry

Nowa rejestracja konta

Posiadasz już konto?
Zaloguj się lub zresetuj hasło